Online strategija - info, pozivnica i samo zabava!

Caffe bar Bosna Foruma - zabava, sala, uzivanje
Odgovori
crnobradi
Kontakt:

23 lis 2018, 23:49

Pozdrav drustvo, zelio bih vam predstaviti online strategiju koju trenutno igram i ja sam. Ako je neko upoznat sa eRepublikom (starije generacije ce se ga dobro sjecati), ovo vam je nesto veoma slicno..

Igra je zapoceta prije 2 sedmice tako da jos nije kasno za registraciju jer prava zabava tek dolazi :mrgreen:

Potrebni su nam igraci jer su se stvari s nasim komsijama zakuhale tako da svaki igrac je bitan, prijavite se, pozovite svog najboljeg prijatelja ako vam je neprijatno da budete sami u nepoznatim okolinama, vise nas je vise ce nam biti zanimljivo! :D :twisted:

Kao sto se svaka osoba razlikuje u stvarnom zivotu tako se i na igri svaki igrac razlikuje od drugog, vas je izbor sta zelite biti, mozda politicar ako imate iskustva sa diplomatijom, ili novinar koji prati desavanja u izmisljenom svijetu, biznismen koji puni dzepove parama i zlatom ili patriota spreman da ucini sve samo da njega domovina pobjedi u ratovima.

Necu previse da vam uzimam vremena i da duzim, postavit cu par slika kako igra izgleda.. Ako nam se zelite pridruziti, grupi od blizu 50 igraca koji aktivno igraju za svoju drzavu, sve sto je potrebno je registracija erev2.com/en/register/293 ... jednom kad se prijavite u igri ce vam se obratiti igraci oko pomoci, pa dobro nam dosli svi koji zele!! :D

Postavio bih i par slika ali zbog pravila foruma sam ogranicen, tako da mozete provjeriti kako igra izgleda kad otvorite url ;)
Odgovori
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.