brzo završim

Teme iz oblasti zdravstva, medicine i alternativne medicine
Odgovori
najbrzi44
Kontakt:

28 vel 2021, 20:32

Pozz ekipa, uskoro slavim 16 rođendan i zakoračio sam u život odraslih :mrgreen:

što znači da sam imao seks prvi puta u životu, no razočaran sam osto

svrsio sam tek što sam ga ubacio.. i sad ne znam da li je to što mi je prvi put ili je ovo problem svih muški

da ne ispadnem debil nastavio sam ga zadavati, ali ni to nije dugo trajalo, nisam mogo duže od minutu fejkat

da li je ovo normala pojava il nešto nije ok sa mnom.... dal da sta počnem korisiti? pls help!!
ivan
Site Admin
Kontakt:

06 ožu 2021, 14:28

Trebas svaki dan vjezbat, 2-3x i to ce se vremenom srediti
MehagaBa
Kontakt:

10 ožu 2021, 20:29

To je sasvim normalna stvar i prolazi s vremenom, to mislim na situacije u tvojim godinama. Oko toga se ja bi ne bi puno dramio. Naravno da je sada psihološka barijera u glavi ali to može biti i problem dugoročni ako se ne pomiriš da ćeš u početku brže završavat posao a kasnije puno duže i da ćete i ti i ona puno više uživati u seksu nakon što malo "naučite" stvari. Kao što Ivan kaže, udri više puta dnevno bar sada možeš u tim godinama, šta ti fali, a ni njoj ne bi trebalo biti mrsko hahah.

E sad kad je već tu priča o toj temi... Kod odraslih to i nije baš normalna stvar a ima toga puno (znam za dva slučaja kod osoba ~30 godina). Nemoj sad ovo čitati brzi što pišem, da se ne uspaničiš jer ne mora biti tvoj slučaj. U tvojim godinama je to normalno i s vremenom postane odnos duži i bolji. Ovo je kad neko ima baš problem preuranjene ejakuacije... Taj problem ima dosta ljudi (ne sad baš svaka osoba ali ga ima puno više nego ljudi priznaju) ali ne vole o njemu pričati i ta tema je nekako tabu na našim prostorima. Slučajno sam jednom liku vidio na mobitelu da nekakav Nobel gleda i otvorim ja to na svom mobitelu kad ono lijek za prebrzo svršavanje (navodno je baš lijek baš za to koiko sam na brzinu skužio nisam ulazio u detalje nije me toliko zanimalo).

I sad razmišljam kako pokrenut temu o tome s njim na kavi ali se bojim reakcije. I nikad nisam pokrenuo priču jer je to nekako tabu tema kod nas. Dobar je lik, da se ne naljuti. A inače je on u vezi već 4-5 godina s jednom curom i ne traži on to bez razloga. Očito taj problem postoji ali o tome nitko ne voli. Kao ni o temi koja je prosječna veličina, a svi se boje da im je premali. :mrgreen:
najbrzi44
Kontakt:

17 ožu 2021, 09:46

Počeo sam vježbati Ivane ;)

No, kad pročitam ovo što Mehaga piše, rado bi probao neke preparate... Tražio sam ovaj Nobel i sviđa mi se taj dapoksetin.. Kažu da je lijek odobren i da produžava vrijeme do 3 puta ohohooh

Znam da sam mlad i da pretjerujem, ali ako kažete da je to problem drugih, ne vidim zašto ne bi sad probo ovoo.. Možda prokinem hahah

evo vidiš šta pišu ljudi.. mora bit dobro

nobel.com.ba/kako-se-lijeci-preuranjena-ejakulacija
Odgovori
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.